Go Back   CS2.HU portálcsoport / International community > CS2.HU portálcsoport / CS2.HU portal group [hungarian] > Arcade játékok > Arcade játékok központi fórum
Register Invite Your FriendsDaily Horoscopes JÁTÉKOK / ARCADE GAMES Regisztráció / registration FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read vBExperience

Arcade játékok központi fórum Írj ide a játékokkal kapcsolatban: - ha valamelyik játék rossz kategóriában van, vagy még nincs berakva, mit javasolsz - ha nem menti el az eredményt a játék, vagy hibásan teszi - ha valaki csal :) - és minden egyéb miatt :)

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 2008.07.14   #11
CS2HU
[CS2.HU administrator]
Points: 5.651, Level: 48 Points: 5.651, Level: 48 Points: 5.651, Level: 48
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

CS2HU has disabled reputation
Default Re: kérdés

Szerintem nyugodtan írjátok le a véleményeteket, sőt, szerintem segíthet tisztázni is a dolgokat.

Inkább össze kellene fogni és segíteni nekünk, nem egymást támadni. Meg kellene mutatni a világnak, hogy a magyarok össze is tudnak fogni!

Nem tudom tudjátok-e, de ez a portálcsoport ad otthont Európa és a világ (!) legjobb Natural-Selection szerverének és közösségének a fórumjának, az ABLE.ns szervernek.

www.ablens.net - és a fórum ide mutat

Nemzetközi, hivatalos game server statisztika:

http://www.serverspy.net/site/server...t=Show+Servers

És ez a szerver a világ 286-odik legpopulárisabb szerver a több millióból...
CS2HU is offline   Reply With Quote Share with Facebook
Old 2008.07.14   #12
CS2HU
[CS2.HU administrator]

Felkiáltójel a kép, bizonyíték

Old 2008.07.15   #13
Lilu
Új tag / new member
Points: 2.342, Level: 29 Points: 2.342, Level: 29 Points: 2.342, Level: 29
Default VÁ: Re: VÁ: kérdés

Quote:
Originally Posted by katica View Post
Szia!
Bocs!sőt,hogy abban csak Te szerepelsz még örülnöd is kellene.Én a vitához már öreg vagyok és most nyílvánosan is elnézést kértem:itt fejezzük is be ezt a témát.Köszönettel katica

Én nem támadtalak, bocs, hogy meg mertem kérdezni mégis mi a bajod velem... (amint látod mosoly jel volt, tehát nem haragos válasz volt, ebbe viszont már nem fogsz ilyet látni)
És ha Te elmondhatod a véleményed úgy gondolom én is megtehetem ugyanezt! Már ne is haragudj, de tehetek én arról, hogy Ti nem tudtok megnyitni egy játékot, ami nekem meg elindul és így csak én vagyok benne? Most azért, mert nem tudtok játszani vele, azért én se játszak? Vagy úgy gondolod profi módon megbuheráltam és rajtam kívűl senkise játszhat vele? Csak mert úgy írod, mintha én tehetnék arról(csalok), hogy csak én játszok vele...
És ez sem vita, csak én is elmondom a véleményem, ha már rólam írnak alaptalanul!

Gondolom erre gondolsz:
http://cs2.hu/community/arcade.php?&...lay&gameid=864
Legalábbis más ilyen játék nincs tudtommal, amiben csak én lennék! elmondanám, hogy ha kijelentkezek és 'vad idegenként' indítom a játékot, akkor is elindul!

Last edited by Lilu; 2008.07.15 at 17:07.
Lilu is offline   Reply With Quote Share with Facebook
Old 2008.07.15   #14
CS2HU
[CS2.HU administrator]

Default Re: VÁ: Re: VÁ: kérdés

Quote:
Originally Posted by Lilu View Post
Én nem támadtalak, bocs, hogy meg mertem kérdezni mégis mi a bajod velem... (amint látod mosoly jel volt, tehát nem haragos válasz volt, ebbe viszont már nem fogsz ilyet látni)
És ha Te elmondhatod a véleményed úgy gondolom én is megtehetem ugyanezt! Már ne is haragudj, de tehetek én arról, hogy Ti nem tudtok megnyitni egy játékot, ami nekem meg elindul és így csak én vagyok benne? Most azért, mert nem tudtok játszani vele, azért én se játszak? Vagy úgy gondolod profi módon megbuheráltam és rajtam kívűl senkise játszhat vele? Csak mert úgy írod, mintha én tehetnék arról(csalok), hogy csak én játszok vele...
És ez sem vita, csak én is elmondom a véleményem, ha már rólam írnak alaptalanul!

Gondolom erre gondolsz:
http://cs2.hu/community/arcade.php?&...lay&gameid=864
Legalábbis más ilyen játék nincs tudtommal, amiben csak én lennék! elmondanám, hogy ha kijelentkezek és 'vad idegenként' indítom a játékot, akkor is elindul!
Ez a játék elromlott valami miatt, szerintem nem Lilu hibája, hogy ő még az előtt játszott vele, mielőtt történt a játékkal valami.
Old 2008.07.16   #15
katica
Új tag / new member
Points: 3.281, Level: 35 Points: 3.281, Level: 35 Points: 3.281, Level: 35

katica's Avatar

501 Darts Champion! Ace Blackjack Champion! Anti Shanti Champion! Ballthrow Champion! Beach Party Slots Champion! Billards Champion! Bloody Seal Bounce Champion! Bring It On! Champion! Buzzer Champion! Cat Bowling / Macska dowling Champion! Chain Reaction Champion! Crazy PinBall Champion! Cyber Slots Champion! Destroy All Humans Champion! Festival Of History : Archery Champion! Heidi: Throw the bell Champion! Lance La Hache Champion! Maeda Path / tartsd a kurzort az úton! Champion! Pepsi Bucket Launcher Champion! piljard Champion! Pirates of Dance Champion! Renault Mr.X Champion! Starcastle Champion! Top Banana Champion! Yeti 1 Ridiculous Longshot Champion! Yeti 1: Longshot II Champion! Yeti 1: Random Bounce Champion! Yetisports 2 - Orca Slap Champion! YetiSports 2: Orca Slap Champion! Zodiak Slots Champion! Beach Party Slots Champion! Air Heads Champion! Power Driver Champion! Hit the fan Champion! Pirates Revenge Slots Champion! Scissors Paper Rock Champion! Sailing Match Champion! Pigeon Hunter Champion! Bucket Launcher Champion! Keno Champion! Homerun Rally Champion! Bloody Pingu Champion! Press Your Luck Champion! Penguin Shot Champion! Big Uglies Champion! Penguin Flight Champion! Monster Match Champion! Wierd Bicycle Ride Champion! The Ordinary Boys Champion! Beeku Adventure Champion! Paper Cup Champion! Spear Toss Champion! Submarine Champion! Srike One Champion! Duck Hunt 2: Dog Shooting Champion! pursuit Champion! Street Fighter Flash Champion!
katica elindult a közkedveltség útján
Default VÁ: Re: VÁ: kérdés

Tudod,elgondolkoztam rajta,hogy érdemes e elmondani a véleményünket.Már bocsánatot kértem,de pont Te voltál előttem amikor benéztem erre az oldalra.Ennyi és nem több.Letérdepeljek,vagy mi a jó eget csináljak?Te fiatal vagy és nagyon ügyes!Én egy öreg trotty vagyok,aki örül,hogy nem felejtett el játszani,--föleg ha nem piszkálják!
Felőlem azt inditasz el amit akarsz,-ott ahol akarod-csak hagyjál engem békén!KÉRLEK!!!!!!! Köszönöm
katica is offline   Reply With Quote Share with Facebook
Old 2009.12.15   #16
Dundi
Új tag / new member
Points: 2.357, Level: 29 Points: 2.357, Level: 29 Points: 2.357, Level: 29

Dundi's Avatar

A Tank Named Grizzly Champion! A-Blast Champion! Aapjes and Appels Champion! Adidas Climacool II Champion! AirFox Champion! Alpine Escape Champion! Apple Hunt Champion! Bauble Buster Champion! Bee War Champion! Bee Wars Champion! Beer Golf Champion! Bikini Bounce Champion! Body Check Champion! Booty Champion! Booze Hound Champion! Breakout Champion! Brighton Bounty Hunter Champion! Bubble Blubbs Champion! Bumper Golf Champion! Buzz Lightyear Champion! Caddeva Champion! Chav Dancer Champion! Clash`N Slash Champion! Cliff Diver Champion! Commando Arena Champion! Contra Champion! Diamond Mine Champion! Dingle Ball Champion! Drive By Shooting Champion! Electric Soldier Porygon Champion! Extreme Snowboarding Champion! Festivel Fallout Champion! Flash Golf Champion! Ghost Hunter Champion! Grab-A-Snack Hurdles Champion! Hacker Champion! Jigglypuff Journey Champion! Jumpin Joe Champion! Knockturn Alley Champion! Lotads Lament Champion! Mini Putt 2 Champion! Notepad Invaders Champion! On The Water Tux:Long River Champion! Operation Tiger Champion! Pedestrian Killer Champion! PelPet Champion! Power Driver 2.0 Champion! Roboxer 2 Champion! Rumble Ball Champion! Rumble Ball: Field num.2 Champion! Shotgun: Defend The Flag Champion! Six Feet Under Champion! Springfield Cemetery Champion! Stealin` Home Champion! Subzero Champion! Super Splash Champion! The Black Knight Champion! The Viking Champion! The Wire Champion! Tomato Fun Champion! Torpedo Joe Champion! Transformers: The Energon Within Champion! ttjs Champion! Twisted Metal Snowboarding Champion! Valentine Surprizes Champion! Weapons Of Mass Destruction Champion! Weetabix Games:Cycling Champion! X-Bound Champion! Zack & Cody`s Tipton Trouble Champion! Hacky Sack Champion! Xevoz Showdown Champion! XBall Champion! Fishing Impossible Champion! Promi Shooter Champion! Rotamania Champion! Alpine Escape Champion! Metal Slug Champion! Shuffle The Penguin Champion! Breakout 360 Champion! Palantir Champion! Metal Slug S Champion! Snow Boarding Champion! Let It Ride Champion! Swim Shot Champion! Beergolf Champion! Attack by Night2 Champion! Xtreme Skateboarding Champion! Bomber Man Champion! Star Runner Champion! Flying Dango Champion! Poolpyhazard Champion! Classic Breakout Champion! Turkey Hunter Champion! Surf Champion! Crash Test Dummy Curling Champion! Sonic Champion! Tiny Pinball Champion! Ski Jump 2001 Champion! FogHorn Thanks Champion! Oorbit Champion! Match Practice Champion! The Wikings Champion! Space Ace Champion! Flash Out Champion! A.L.I.A.S. Champion! SuperMario Rampage Champion! Wash-Basin Ride Champion! Weezer Jam Session Champion! Missile Strike Champion! Giocomuro Champion! Super Soccer Champion! Spellracer Champion! Mini Golf Gold Champion! Feeder War (BAD SCORES / NO SCORES) Champion! Bumper Golf Champion! Mini Golf 3 Champion! Brighton Bounty Hunter Champion! Hydro Blast Champion! Aitchu Champion! GI JOE: Valley of Flame Champion! Tank named Grizzly Champion! Buzz Game Champion! Disc Golf Champion! Planet War 2 Champion! Colosseum Blackjack Champion! Stande Champion! Paranoia Champion! Astroid Belt Champion! Easter Egged Champion! Blot In Hell Champion! Squares 2 Champion! Light Saber Champion! Skip Rope Champion! Rick Dangerous Champion! Mini Putt Champion! Castle Cat 3 Champion! Box Clone Champion! Pedestrian Killer Champion! UCK Invaders Champion! Way of the stick Champion! Beer Dude 2 Champion! Space Dude Champion! Flash Back Champion! Monster Hatch Champion! Shadow The Hedgehog Champion! Gauntlet 2 Champion! Streets of Liverpool Champion! Star Ball Champion! Nacho Kung-Fu Champion! Bricks Of Egypt Champion! Magatack Champion! Aero Chaos Champion! A.L.I.A.S. 3 Champion! V Force Champion! Rings Champion! Star Flight Champion! Everybodys Golf Champion! Batty II Champion! Base Jumping Champion! Bezerk Champion! Breakout by 2dplay Champion! Hamu Champion! Raiden 2s Part B Champion! Planet War 2 Champion! Super Hacky Sack Champion! Breakit Champion! Bugs Bunny:The Island Of Dr. Moron Champion! Cepheus Champion! Chuck Norris - Attack of the Massacre Ni Champion! Clash N Slash Champion! Casse Brique Champion! Casse Dents Champion! Crash Test Danny Champion! Castlevania Champion! Commander Keen - Marooned on Mars Champion! Gift Grab Champion! Missile Command Champion! Star Craft Flash Champion! Defender Of The Earth Champion! Weapons Dealer Champion! Free Frosty Champion! Snow Ball Champion! Flashball Champion! Fishing Impossible Champion! SAM Site Champion! Fish Kill Champion! WB Kids Breakout Champion! Flash Star Champion! Flash Ball Champion! Gruellas GrubFest Champion! Suicide Puppy Champion! Grave Yard Panic Champion! Jedi Trainer Champion! Space Out Champion! Renganax Champion! RocketMX Racing Champion! Invader 360 Champion! Star Wars Saber Whack Champion! Space Dude Champion! Rick Dangerous Champion! Purple Passion Champion! Rocket Racer MX Champion! Plastic Balls Champion! Mission Babylon Champion! Metal Armor Champion! Kung Fu Statesman Champion! Monster Mash Shooter Champion! 3D Championship Golf Champion! Turanium Champion! Cow Fighter Champion! Lego Hockey Challenge Champion! Space Fighter:Rebellion Champion! Maelstrom Champion! Stroke It Lucky Champion! 24 Hours Rally Champion! 30k Starfighter Champion! UFO Recording Champion! Hostile Skies Champion! Run N Gun Champion! Conundrum 3D Champion!
Dundi elindult a közkedveltség útján
Boldogtalan VÁ: kérdés

Helló!

Nem témába vágó de ez egy kérdés: Mért nem jön be a játék oldal már 2 napja? Aki tudja a választ írja meg ide köszönöm !
Dundi is offline   Reply With Quote Share with Facebook
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules