Zurück   CS2.HU portálcsoport / International community > CS2.HU portálcsoport / CS2.HU portal group [hungarian] > Arcade játékok > Arcade játékok központi fórum
Registrieren Invite Your FriendsDaily Horoscopes JÁTÉKOK / ARCADE GAMES Regisztráció / registration Hilfe Benutzerliste Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren vBExperience

Arcade játékok központi fórum Írj ide a játékokkal kapcsolatban: - ha valamelyik játék rossz kategóriában van, vagy még nincs berakva, mit javasolsz - ha nem menti el az eredményt a játék, vagy hibásan teszi - ha valaki csal :) - és minden egyéb miatt :)

Antwort

Themen-Optionen Ansicht
Alt 2008.10.01   #1
katica
Új tag / new member
Points: 3.281, Level: 35 Points: 3.281, Level: 35 Points: 3.281, Level: 35
Activity: 0% Activity: 0% Activity: 0%

Benutzerbild von katica

501 Darts Champion! Ace Blackjack Champion! Anti Shanti Champion! Ballthrow Champion! Beach Party Slots Champion! Billards Champion! Bloody Seal Bounce Champion! Bring It On! Champion! Buzzer Champion! Cat Bowling / Macska dowling Champion! Chain Reaction Champion! Crazy PinBall Champion! Cyber Slots Champion! Destroy All Humans Champion! Festival Of History : Archery Champion! Heidi: Throw the bell Champion! Lance La Hache Champion! Maeda Path / tartsd a kurzort az úton! Champion! Pepsi Bucket Launcher Champion! piljard Champion! Pirates of Dance Champion! Renault Mr.X Champion! Starcastle Champion! Top Banana Champion! Yeti 1 Ridiculous Longshot Champion! Yeti 1: Longshot II Champion! Yeti 1: Random Bounce Champion! Yetisports 2 - Orca Slap Champion! YetiSports 2: Orca Slap Champion! Zodiak Slots Champion! Beach Party Slots Champion! Air Heads Champion! Power Driver Champion! Hit the fan Champion! Pirates Revenge Slots Champion! Scissors Paper Rock Champion! Sailing Match Champion! Pigeon Hunter Champion! Bucket Launcher Champion! Keno Champion! Homerun Rally Champion! Bloody Pingu Champion! Press Your Luck Champion! Penguin Shot Champion! Big Uglies Champion! Penguin Flight Champion! Monster Match Champion! Wierd Bicycle Ride Champion! The Ordinary Boys Champion! Beeku Adventure Champion! Paper Cup Champion! Spear Toss Champion! Submarine Champion! Srike One Champion! Duck Hunt 2: Dog Shooting Champion! pursuit Champion! Street Fighter Flash Champion!
katica elindult a közkedveltség útján
Standard levelet kaptam,ami nyílvánosságot érdemel!

Kaptam egy kellemes hangú és témájú levelet egy játékostól,ezt szeretném nyílvánosságra hozni,hogy minden játékos el tudja olvasni és mihelyt minden adat a válaszra készen áll,azt is le fogom írni,hogy ide tudják jelezni a többi játékosok is véleményüket.Köszönöm.

IME A LEVÉL:
ALKOTÓJA :MARMACI Írta:2008.09.30.késő este.

"Milyen érdekes.Nekem papol valaki,aki győzelmei javarészét kamu játékokból szerzi(hogyan hagyjuk éjszakára bekapcsolva a gépet,hogy emelkedjen a pontszám)Nevetséges.Mások ügyességi játékokra mennek.(Pl.Karesz,Eleanor,stb)Le a kalappal az ügyességük előtt.Mi lenne,ha te is megpróbálkoznál ilyesmivel?Vagy,az ilyen már nem megy?!?Számomra az ilyen játékos,nem játékos,csak potyázó.Mellesleg,fütyülök a véleményedre,a családommal együtt a játék öröméért játszunk és,akinek nem tetszik,tehet egy szívességet...."

Ennyi a levél.

Illő módon válaszolok is rá.
Már több esetben jeleztem én is,de jóval előttem mások is panasszal éltek a játékod ellen és a perverz stílosod miatt.A kamu játékok,amik az eredményeket hozták,mindet tőled vettem el,hiszen te már régi tag vagy.Jelen pillanatban a 3.helyen állsz,én pedig az ötödiken.Van még több kamu játék is?Minden csalási lehetőséget,fifikát,rafinériát tőled vettem át(lásd a dátumokat!),egyébként én jeleztem hivatalosan is ahol találtam ilyet.Továbbá,minden játékban szinte ott vagyok és próbálkozom,még ha 0.pontos is!A felsorolt játékosok bizonyára nem veszik jó néven,hogy a többieket nem soroltad fel,mert itt a maga módján,mindenki jó játékos.Ki ebben-ki abban.Ezért nem mentem el én harangozónak,mert nem értek hozzá,de biztosan kipróbálnám!Én csak a párommal játszok a honlapon,ketten kevesek vagyunk ellenetek.Egy biztos:annó valaki csúnya jelzővel illetett meg,ez szerintem most is állja helyét.Én kínlódok 9-14 órát egy játék visszaszerzésével,felváltva a párommal:te 50 perc alatt megduplázod!Még nem tanultam minden fifikát meg,de igérem rajta vagyok!Néhány jéték,azok közül amikre céloztál(Nincs időm keresgélni most,de jóval több van!):HOLD:_FLYSUI:_RED KENS PIGEON CULL:_DOG GAME:_ZAPPER stb...Ja és ami még nagyon tetszett,hogy egy -egy eredmény kb.10.-szer mentettél el,hogy az egész oldal a tiéd legyen.Mert ugye játszani jó és a fair játék is számít,no meg nagy a család kell a sikerélmény.Aki meg görcsöl és véletlenül nyerni mer,az gyorsan nyomtassa ki magának a tabellát,hogy legalább az emléke megmaradjon.Hogy ezt és ilyen levelet írtál,csak azt bizonyítja,hogy lenézed a gyengébbet és kitúrod innen,-elűzöd.A temető bejáratára is az van kiírva:FŐL_TÁMADUNK!.Ez a honlap mindenkié!Joga van az ovodásnak és a 99 éves embernek próbálkozni,mivel senki sem született zseninek és szemétnek.Első perctől kezdve zaklatsz:Itt a nyílvánosság előtt szólok utoljára,hogy fejezd be és szállj le rólunk!
Köszönöm a lehetőséget,hogy ezt megírhattam.

Geändert von katica (2008.10.01 um 11:51 Uhr).
katica ist offline   Mit Zitat antworten Share with Facebook
Alt 2008.10.28   #2
MARMACI
Új tag / new member
Points: 3.406, Level: 36 Points: 3.406, Level: 36 Points: 3.406, Level: 36

Benutzerbild von MARMACI

12 Many Champion! 2D Memory Trial Champion! Add Like Mad Champion! Altex Champion! Baseball Champion! Batting Champ Champion! Battle Pong Champion! Belter Champion! Bonus Pong Champion! Border Champion! Boredmeeting Champion! BroomstiX Champion! Bug Juice Champion! Bumper Cars Championship Champion! Caribbean Poker Champion! Carrot Sweeper Champion! Chicken Shootout Champion! Clay Kitten Shooting II Champion! Collapse Champion! Color Jumper Champion! Craps Champion! Disc Golf `03 Champion! efruitslots Champion! Flash Poker Champion! Fuck It Champion! Funky Pong Champion! GateGears Deluxe Champion! Hangman Champion! Head to Head Champion! Hexxagon Champion! Juggler / pattogó foci labda! Champion! Jump2 Champion! Little Quackers Champion! Major Slant Champion! Meowth Kart Race Champion! Mowgli`s Monkey Mayhem Champion! Mumu Champion! pingviinik Champion! Planarity Champion! Rat Trap Champion! Save Them Goldfish Champion! Scooby Doo: Defend Your Berry Bones Champion! SK8Park Champion! Smack-n-Bash Champion! Species Champion! The CCL Game Champion! Turkey Shoot Champion! Warthog Launch Champion! Wicked Witch / Gonosz boszi Champion! Word Pads Champion! Xmas Bounce / Pattogó díszek Champion! Yahtzee Poker Champion! Maze Builder Champion! Zapper - NO SCORE / nem menti el az ered Champion! Straw Game Champion! Cow Commander Champion! Crazy Relax Champion! Desert Battle Champion! Home Run Champion! J20 Champion! Tarballch Champion! Pong (Beta) Champion! Michu Champion! Gotta Catch One Champion! Wack N Egg Champion! Mr. Flacit's Word Search Champion! Rotations Champion! Primaton & Monkey Champion! Excite Bike Champion! Dynamit Champion! Air Disc Champion! The Asteroids Champion! Surf Champion! Bogan Surf Champion! Spiderman Champion! Super Froggy Champion! Sniper Champion! Star Wars 2 Champion! The cave of death Champion! Witch Blade Champion! PlusX06 Champion! Word Descrambler Champion! Sober Santa Champion! Trick Master Funky Champion! Subtraction Action Champion! Snowboarding Santa Champion! SD-Pong Champion! Space Battle Champion! Downhill Champion! Dealer Champion! Samdodge Champion! Samba Champion! Tic Tac Toe Champion! Flexi Combat Champion! Flysui Champion! Champion! Odd World Champion! Plasma V2 Champion! Dynamite Champion! Castle Defend Champion! Shoot The Cliche Champion! Mole Hunt Champion! Beat The Gooner! Champion! Cowboys Champion! Evil Balloon Siege! Champion! Robot Jump Champion! Hollywood Buzz Champion! Barz Champion! Hyper Doughe Champion! Celebrity Fight Club Champion! Border Patrol Champion! The GunGan Champion! Destory The Peace Champion! Rocket Shoot Champion! Wheres The Ball Champion! Memory Madness Champion! Stress Relief Paintball Champion! Cat Baseball Champion! Zolder Champion! Jail Bird Man Champion! Yahtzee Champion! Master Of The Lawn Champion! Gone In 60 Seconds Champion! Thrust II Champion! MindReader Champion! Solitaire Golf SLingo Champion! Christmas Bounce Champion! 3-to-1 Blarney Champion! Neon 2 Champion! Moon Kickup Champion! Its Mine Champion! Amira Champion! Astro Cave Champion! Stupid Space Shooting Race Game Champion! Santa Falls Champion! Great Gazoo Space Chase Champion! Christmas Adventure Champion! Comic Blaster Champion! Card Toss Champion! Cartoon Baseball Champion! Ultimate Presents Champion! KickUps Champion! Ice Racer Champion! Dog Game Champion! Diesel and Death Champion! Frogs Plague 2 Champion! Uber Breakout 2 Champion! Star Bash Champion! Floatin` Assault Champion! Force Leader 2 Champion! Torino 2006 Ice Hockey Champion! Hungry Space Champion! Santa Artois Champion! Gasteroids Champion! Galactic Ranger Champion! Galactic Invaders Champion! Christmas Tree Champion! Star Wars Champion! Kenoka Slingo Champion! Snowball of Doom Champion! Manole Champion! TIE Fighter Shooter Champion! Jasons Pong Champion! Japanese Baseball Champion! Phixx Phixx Euro Mix Champion! Super Spaceshuttle Champion! Castle of Cards Champion! Ninja Turtles 2 Champion! Parachute Champion! SQRL Golf Champion! Spider Jump Champion! Kung Fu Fighter Champion! Space Xuttle Champion! The Last Wave Champion! Night Raptor Tunnel 2.0 Champion! Maus Force Attack Champion! Population Tire Champion! 3 Wheel Slot Machine Champion! Slidermania Champion! Rally 2100 Champion! Raiden 2s Part A Champion! Maze Game Champion! Cubic Rubic Champion!
MARMACI elindult a közkedveltség útján
Standard VÁ: levelet kaptam,ami nyílvánosságot érdemel!

VÁLASZLEVÉL KATICÁNAK:
Nem értem,miért kell piszkálni folyamatosan. Nincs semmi fifika a játékunkban. Mellesleg a nagyfiammal szoktam játszani ,ez lenne a nagy ellen haderő?!A párom tavaly karácsony óta nem ült a gép elé.Tehát,a nagy ellenfeled egy csajszi és a kamasz fia.Tán bocsánatot kéne kérnem,ha sikerül megelőznünk valakit?!(lsd.a sea dogs játéknál saját magad,ahogy igen röhejesen mentegeted EleOnor előtt,hogy ,megelőzted,de,bocs ,csak engem akartál megelőzni a 8.helyen!!!!UGYE?!)Nevetséges.A kamu játékokkal meg már nem is tudom mióta még csak véletlenül sem foglalkozom.Az első ,hogy minden játéknál megnézem,mennyi idő alatt lehet megcsinálni,és,ha gyanus,bele sem fogok.(a Zappert mellesleg egyedül én tudtam megcsinálni egyszer,erre még emlészem,mert rém sok bosszúságot okozott,hogy mások 0 ponttal megelőzhettek,de ez már legalább egy éve volt)Az ügyességi játékok a kedvenceink és,ha valaki visszaelőz,igyekszem többet teljesíteni,ha pedig nem megy,elismeréssel veszem tudomásul,hogy a másik mennyivel ügyesebb.Természetesen nem csaak a két említett tag van,akit ügyesnek találok,én csak megemlítettem 2 embert,vannak Akiket nagyon kedvelek az ügyességükért.Soroljam?Pl.Sztani,anya,mira,,stb.st b.stb.Szerintem jó hosszú lenne a sor.Én nem zaklatok senkit,úgy érzem éppen fordítva,én vagyok akit zaklattok.Szerintem az lenne a legjobb,ha mindenki hagyna mindenkit békességben kikapcsolódni.Megfér itt mindenki nyugalomban(feltéve ,ha hagyják)LÉGYSZÍVES,HAGYJATOK MÁR BÉKÉN!!!!!!!!!!!Ami pedig a többször beírt eredményt illeti,bizony,van ilyen,hogy többször ír be a gép egy eredményt,de mindenkiét!Erről senki nem tehet,ha pedig tetszik egy játék és többször játszunk vele ,én abban sem látok semmi rosszat,megteszi más is(pl.gépes játékoknál,ugye,kedves Katica,semmi rosszat nem akarsz,pusztán szeretsz vele játszani,azért vagy az első,második és még ki tudja hányadik helyen,de mi ebben a rossz?)És van,ami nagyon nem megy,mégis újra és ujra próbáljuk,mert jópofa,vagy egyszerűen,tetszik,vagy ez is rossz?!Mellesleg,borzasztóan érdekelne,mit vettél részemről zaklatásnak,mert a leveledig,üzengetéseidig a játékok végén, nem foglalkoztam veled,csak egyszercsak sok lett a beszólás tőled,amit már nem tudtam lenyelni...Szerintem még így is ,elég normálisan reagáltam a sok beszólásra.Végezetül,még egyszer kérlek,HAGYJ VÉGRE BÉKÉN.KÖSZÖNÖM.

Geändert von MARMACI (2008.10.28 um 11:55 Uhr). Grund: Volt,amire nem válaszoltam
MARMACI ist offline   Mit Zitat antworten Share with Facebook
Alt 2008.10.28   #3
MARMACI
Új tag / new member
Points: 3.406, Level: 36 Points: 3.406, Level: 36 Points: 3.406, Level: 36

Benutzerbild von MARMACI

12 Many Champion! 2D Memory Trial Champion! Add Like Mad Champion! Altex Champion! Baseball Champion! Batting Champ Champion! Battle Pong Champion! Belter Champion! Bonus Pong Champion! Border Champion! Boredmeeting Champion! BroomstiX Champion! Bug Juice Champion! Bumper Cars Championship Champion! Caribbean Poker Champion! Carrot Sweeper Champion! Chicken Shootout Champion! Clay Kitten Shooting II Champion! Collapse Champion! Color Jumper Champion! Craps Champion! Disc Golf `03 Champion! efruitslots Champion! Flash Poker Champion! Fuck It Champion! Funky Pong Champion! GateGears Deluxe Champion! Hangman Champion! Head to Head Champion! Hexxagon Champion! Juggler / pattogó foci labda! Champion! Jump2 Champion! Little Quackers Champion! Major Slant Champion! Meowth Kart Race Champion! Mowgli`s Monkey Mayhem Champion! Mumu Champion! pingviinik Champion! Planarity Champion! Rat Trap Champion! Save Them Goldfish Champion! Scooby Doo: Defend Your Berry Bones Champion! SK8Park Champion! Smack-n-Bash Champion! Species Champion! The CCL Game Champion! Turkey Shoot Champion! Warthog Launch Champion! Wicked Witch / Gonosz boszi Champion! Word Pads Champion! Xmas Bounce / Pattogó díszek Champion! Yahtzee Poker Champion! Maze Builder Champion! Zapper - NO SCORE / nem menti el az ered Champion! Straw Game Champion! Cow Commander Champion! Crazy Relax Champion! Desert Battle Champion! Home Run Champion! J20 Champion! Tarballch Champion! Pong (Beta) Champion! Michu Champion! Gotta Catch One Champion! Wack N Egg Champion! Mr. Flacit's Word Search Champion! Rotations Champion! Primaton & Monkey Champion! Excite Bike Champion! Dynamit Champion! Air Disc Champion! The Asteroids Champion! Surf Champion! Bogan Surf Champion! Spiderman Champion! Super Froggy Champion! Sniper Champion! Star Wars 2 Champion! The cave of death Champion! Witch Blade Champion! PlusX06 Champion! Word Descrambler Champion! Sober Santa Champion! Trick Master Funky Champion! Subtraction Action Champion! Snowboarding Santa Champion! SD-Pong Champion! Space Battle Champion! Downhill Champion! Dealer Champion! Samdodge Champion! Samba Champion! Tic Tac Toe Champion! Flexi Combat Champion! Flysui Champion! Champion! Odd World Champion! Plasma V2 Champion! Dynamite Champion! Castle Defend Champion! Shoot The Cliche Champion! Mole Hunt Champion! Beat The Gooner! Champion! Cowboys Champion! Evil Balloon Siege! Champion! Robot Jump Champion! Hollywood Buzz Champion! Barz Champion! Hyper Doughe Champion! Celebrity Fight Club Champion! Border Patrol Champion! The GunGan Champion! Destory The Peace Champion! Rocket Shoot Champion! Wheres The Ball Champion! Memory Madness Champion! Stress Relief Paintball Champion! Cat Baseball Champion! Zolder Champion! Jail Bird Man Champion! Yahtzee Champion! Master Of The Lawn Champion! Gone In 60 Seconds Champion! Thrust II Champion! MindReader Champion! Solitaire Golf SLingo Champion! Christmas Bounce Champion! 3-to-1 Blarney Champion! Neon 2 Champion! Moon Kickup Champion! Its Mine Champion! Amira Champion! Astro Cave Champion! Stupid Space Shooting Race Game Champion! Santa Falls Champion! Great Gazoo Space Chase Champion! Christmas Adventure Champion! Comic Blaster Champion! Card Toss Champion! Cartoon Baseball Champion! Ultimate Presents Champion! KickUps Champion! Ice Racer Champion! Dog Game Champion! Diesel and Death Champion! Frogs Plague 2 Champion! Uber Breakout 2 Champion! Star Bash Champion! Floatin` Assault Champion! Force Leader 2 Champion! Torino 2006 Ice Hockey Champion! Hungry Space Champion! Santa Artois Champion! Gasteroids Champion! Galactic Ranger Champion! Galactic Invaders Champion! Christmas Tree Champion! Star Wars Champion! Kenoka Slingo Champion! Snowball of Doom Champion! Manole Champion! TIE Fighter Shooter Champion! Jasons Pong Champion! Japanese Baseball Champion! Phixx Phixx Euro Mix Champion! Super Spaceshuttle Champion! Castle of Cards Champion! Ninja Turtles 2 Champion! Parachute Champion! SQRL Golf Champion! Spider Jump Champion! Kung Fu Fighter Champion! Space Xuttle Champion! The Last Wave Champion! Night Raptor Tunnel 2.0 Champion! Maus Force Attack Champion! Population Tire Champion! 3 Wheel Slot Machine Champion! Slidermania Champion! Rally 2100 Champion! Raiden 2s Part A Champion! Maze Game Champion! Cubic Rubic Champion!
MARMACI elindult a közkedveltség útján
Standard VÁ: levelet kaptam,ami nyílvánosságot érdemel!

Láttam az újabb mocsoládé kis beszólásaidat.
Hát,már sosem lesz elég ebből?
Tudod mit? Innentől írj,amit akarsz,én többé nem reagálok semmit.Viszont,leszek az -az ellenfél ,veled szemben,akinek beállítottál.Megérdemled. A kedvenc kártyás,gépes,stb, játékokat már a viták elkerülése miatt egy ideje nem is mertem játszani. Köszi,hogy segítettél túllépni ezen a butaságon!!!Jó játékot! MARMACI
MARMACI ist offline   Mit Zitat antworten Share with Facebook
Antwort

Themen-Optionen
Ansicht